Yenilikçi Portal Uygulamaları

Yenilikçi Portal Uygulamaları
Zaman; internet teknolojilerini etkin kullanarak rekabet avantajı sağlama zamanı. Yenilikçi portal uygulamalarımız sayesinde sizi de rakiplarinizin bir adım önüne taşımaya talibiz !!! 

Projemiz kendi yazılımımız. Gelişmiş kontrol paneli ile sitenizin her yerine, her şeyine müdahale edebilirsiniz. Sürekli yeni modüller ekliyoruz, geliştiriyoruz ve güncelliyoruz. Güncellemeleri tüm müşterilerimize aynı anda ve ücretsiz sunuyoruz. Projenin arkasında işini bilen bir ekip var. Telefon ve mail ile teknik destek veriyoruz.

Portal projelerinizin kodlamasını, tasarımını, yayınlama ve isim tescil hizmetini kendi bünyemizde yaparak size anahtar teslim projeler sunuyoruz.


ÇÖZÜMLERİMİZ
Yazılım Geliştirme Hizmetleri
Mobil Uygulamalar
E-Ticaret Uygulamaları
Online Baskı Tasarım Çözümleri
İnternet Hizmetleri
Yenilikçi Portal Uygulamaları

KURUMSAL

2000 yılından beri bilişim sektöründe kazandığımız deneyim ve bilgi birikimimizle Mobint Bilişim A.Ş.; İstanbul Üniversitesi Teknokenti bünyeninde kuruldu. Alanında uzman yazılım ekibine ek olarak, grafiker, dijital pazarlama uzmanı ve sosyal medya uzmanı ekibi ile kurumsal müşterilerine hizmet vermektedir. Firmamızın faaliyet konusu, en iyi bildiğimiz iş olan; yazılım geliştirmek ve dijital pazarlama danışmanlığı yapmaktır.
  • BİZE ULAŞIN

  • İstanbul Üniversitesi Teknokenti  No:15 Avcılar / İstanbul

  • 0850 430 00 30

  • info@mobint.com.tr

YukariCik